Wakacje w Abecadle

Zapraszamy na  wakacyjne zajęcia  w Abecadle:

Cykl warsztatów „Bajki-pomagajki” dla dzieci 4-6 lat z opiekunami
Każdy wtorek i czwartek godz. 10 00
W czasie, których wykorzystamy baśnie, opowiadania terapeutyczne i i zawarte w nich treści w celach edukacyjnych. Spotkania z bajkami umożliwią dzieciom poznanie i odnalezienie swoich uczuć, emocji i konkretnych problemów, z którymi się borykają. Rodzice i opiekunowie dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystywać teksty literackie do wszechstronnie rozwijających zabaw z dziećmi.

Zajęcia „Abecadło na lato” dla dzieci 7-10 lat
Każdy wtorek i czwartek godz. 13 00
Zajęcia skierowane są do dzieci spędzających wakacje w miejscu swojego zamieszkania. Spotkania w Abecadle pokażą jak aktywnie i twórczo zagospodarować czas wolny. Różnorodna tematyka zajęć pozwoli uczestnikom ciekawie, aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacyjny wypoczynek.

Zajęcia „Bajki pomagajki” i „Abecadło na lato” realizowane będą w ramach projektu „Wybieram bibliotekę” sfinansowanego przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

„Dobra AURA na czytanie w Altanie” dzieci od 3 roku życia
Każda środa godz. 12 00
Altana w Parku Centralnym w razie deszczu biblioteka Abecadło
Plenerowe spotkania dla najmłodszych moli książkowych z opiekunami, w czasie których proponujemy: głośne czytanie, gry i zabawy ruchowe, gry terenowe w przestrzeni parku, zabawy plastyczne.

„Soboty z Abecadłem” w AURA Centrum Olsztyna
Warsztaty organizowane w przestrzeni galerii AURA Centrum Olsztyna przez pracowników biblioteki Abecadło. Soboty: 14.07.2018 i 18.08.2018.
Zapraszamy wszystkich chętnych na:

  • Kosmiczne podróże 14.07.2018 godz. 10 00 – 14 00
  • W podwodnym świecie 18.08.2018 godz. 10 00 – 14 00